יום ג', יט’ באדר ב' תשע”ט
דף הבית דבר ‏המנהלת אתרי ‏כיתות ‏ומקצועות גלריה
פינת ‏היועצת חדר מורים יצירת קשר .
תחרות הסייבר - קוד מאנקי
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קרא עוד...
יום המאה בביה"ס בארי .מכיתות א'-ו' חגגנו במשחקים ובפעילויות שונות ומגוונות הקשורות למתמטיקה. היה נהדר !
קרא עוד...
פתיחת שנת הלימודים בדרך הכי קסומה שיש.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מצ"ב מכתב בנוגע לתרגיל- כל הפרטים והשעות לפי שכבות הגיל. בהצלחה !
קרא עוד...
מצ"ב מכתב בנושאלעיונכם- נא הכנסו לכתבה
קרא עוד...
בתאריכים 14.- 19.1, יתקיים שבוע מערכת החינוך למניעת פגיעות מיניותלקישורים ומידע נוסף, הכנסו.
קרא עוד...
קרא עוד...
היום התקיים יום שיא בבית ספר בארי בסימן זהירות בדרכים בדגש על אחריות אישית. כל שכבה יצאה בתורה ונאמני זה"ב העבירו תחנות מעניינות ומאתגרות בנושא.תודה רבה לסיגל מדינה, רכזת זה"ב בביה"ס שניצחה על יום זה.
קרא עוד...
היום הושבעו 50 מד"צים חדשים, המדריכים של הקן הצעיר בבארי. להיות מד"צ - מדריך צעיר, זו מסורת אורכת שנים בבארי ויש בה אחריות גדולה, האחריות על הצעירים בבי"ס. במהלך השנה יעברו המד"צים ישיבות צוות שונות, יקבלו כלים בהדרכה וידריכו אחת לשבוע באופן קבוע את ילדי שכבות ב'-ג'.
קרא עוד...
יום שיא של שבוע מנהיגות ישראלית בסימן 70 שנה למדינת ישראל.הילדים עברו בחדרי הבריחה השונים בהם היו צריכים לזהות ראשי ממשלה, מנהיגים ישראליים מכל התחומים ואף להצטלם בעצמם במגוון דגמי מנהיגות שונים.
קרא עוד...
היום ציינו בבית ספר בארי יום לזכרו של יצחק רבין ז"לבבוקר ערכנו טקס קצר ובמהלך כל היום המורות בכיתות לימדו והרחיבו על הנושא תודה רבה למשתתפי הטקס ולמורות שעמלו להצלחתו.
קרא עוד...
לפרטים נוספים, הכנסו
קרא עוד...
במסגרת ניסוי בית הספר " ילדים בתנועה" , ש"ש מארגון בינ"ה פועלים בבית הספר. היום הפעילו בשיתוף עם התלמידים הפסקה פעילה בסימן ראש השנה .
קרא עוד...
קרא עוד...
"מתחילים בחיוך" את פני הילדים קיבלו בובות ענק ובועות סבון תוך ליווי מוסיקה מרנינה.....
קרא עוד...
תהא שנה עם חיוך :)היום קיבלנו את כיתות א' בטקס מרגש והפרחת בלוניםאנו מאחלים לכיתות א' ולכל תלמידי ביה"ס בארי שנת לימודים פוריה ומוצלחתשהתחילה בהחלט ברגל ימין !
קרא עוד...
קרא עוד...
חודש שבט מזמן לנו את ערך האחריות ואיתו אנחנו חוגגים אחריות במלוא הדרה בבית הספר.כיתה ה'4 הכינו טקס לראווה ומופת המביע נתינה, שותפות ויצירתיות.מועצת התלמידים הכינה, בנתה והפעילה יום מלא חוויות בנושא טו' בשבט עם פתגמים, התאמות של עצים לפרחים, שמות לעצים, בינגו, חושים סביב פירות יבשים ועוד...כל אלו בנוסף להפסקה מפעילה ענקייייייית בה סחטנו תפוזים טריים ונהננו משתיית מיץ עסיסי ומלא ויטמין C.אני גאה בצוות ובחברת הילדים ❤
קרא עוד...
25.1 אז מסתבר שאנשים מיוחדים נולדים ביום הזה, אנשים חזקים שמשאירים חותם, ולראייה: המורה היקרה שלנו לאנגלית שירן חגשור וגם האחד והיחיד על שמו קרוי בית ספר "בארי" ברל כצנלסון.לכבודו ערכנו יום מלא תחנות מאתגרות העוסקות בעובדות מחייו.היה מעניין, מלמד ומהנה.
קרא עוד...
השבוע, מקהלת ״בארי״ ביחד עם כיתה ב׳3 במופע של נורית הירש, היה יפה מאוד .כל הכבוד! למורה למוסיקה, אולגה, על המופע המכבד.
קרא עוד...
קרא עוד...
השבוע, החל מיום ראשון 3.2.19, ציינו את "השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת" בסימן "גם ברשת יש גבול". השבוע כלל שיעורים שמורים לימדו, שיעורים ופעילויות שתלמידים לימדו והעבירו המון תוצרים ומסרים, צפייה בהרצאות מקוונות וכמובן יום שיא עם תחנות ושלל פעילויות שהעבירו,מי אם לא, תלמידי כיתות ה-ו .בסופו של השבוע חולקו בכיתות תעודות הצטיינות על השתתפות בשבוע חשוב זה והתלמידים הוחתמו על אמנה לגלישה בטוחה באינטרנט. היה פורה ומפרה.
קרא עוד...
יש לענות על השאלון יחד עם ההורים
קרא עוד...
ביום שישי, 2.2 ערכנו בבית הספר טקס לכיתות א' עם קבלת התעודה הראשונה. הילדים, ההורים וצוות המורים היה נרגש מאוד כל הכבוד לתלמידים המוצלחים ולמחנכות היקרות: לירון, סיגל ושניהמשיכו כך !!
קרא עוד...
בביה"ס בארי מתקיימים מידי שנה סמינרי עמיתים עירוניים. האחד: "מפזרים את מסך העשן", למניעת עישון והשני, "גדולים ולא שותים", למניעת אלכוהול.הסמינרים התקיימו בתאריכים 21.3, 28.3.לכל סמינר הוזמנו חמישה עשר בתי ספר בעיר.בסמינר נערכו סדנאות בנושא מנהיגות שהועברו ע"י מדריכים מביה"ס בארי והופעלו משחקים בנושא, שהומצאו ע"י העמיתים.
קרא עוד...
קרא עוד...
משרד החינוך העלה היום בפורטל התלמידים קורסים בנושאים שונים המתאימים לכיתות ד – טבקישור הבא: http://edu.gov.il/special/stud ents/Pages/Camps.aspx זה מאוד חשוב בטרם יציאת התלמידים לחופשת הקיץ – הכל בחינם
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
ילדים בתנועה
זהירות בדרכים
חדשות ועדכונים
למידה בשעת חירום
ספריה
תמונות מחיי בית הספר
סמינר עמיתים
נגישות
אורח חיים בריא
החופש הגדול
טיולים
ארגז כלים לתלמיד
מפתח הלב